Ons team

Ontmoet ons team

Logo De Helenahoeve
Team De Helenahoeve




Foto Naam E-mail Functie

Bas Bas Boermans bas@de-helenahoeve.nl Zorgmanager en traject coach
Melinda Melinda Helena info@de-helenahoeve.nl E.P.T. therapeut, Financiële administratie, Management dagbesteding, coordinator stagiaires
Odette Odette de Theije odette@de-helenahoeve.nl Kinder- en Jeugdpsychiater
kristel Kristel Beekman kristel@de-helenahoeve.nl Orthopedagoog Generalist
marthijn Marthijn van Hout marthijn@de-helenahoeve.nl Behandelcoördinator en kwaliteitsmedewerker
evelien Evelien Koppenens evelien@de-helenahoeve.nl Behandelcoördinator
michael Michael Horn michael@de-helenahoeve.nl Pedagogisch medewerker
renske Renske Liebregts renske@de-helenahoeve.nl Pedagogisch medewerker
richella Richella Boermans richella@de-helenahoeve.nl E.P.T. coach, medewerker dagbesteding & terrein, Instuctrice paardrijlessen en stage begeleider
ves Ves Verstappen N.v.t. Medewerker dagbesteding en onderhoud terreinen
fay Fay Snoeij N.v.t. Verzorging Paarden (E.P.T. & Sport)
Sandro Tomic sandro@de-helenahoeve.nl Pedagogisch medewerker (I.O.)
Rachid Meskal rachid@de-helenahoeve.nl Pedagogisch medewerker / specialisatie GGZ agoog
Bruno Nascimento N.v.t. verzorging paarden (E.P.T. & Sport)
Sharon Hodiamont N.v.t. verzorging paarden (E.P.T. & Sport)
Yvonne van de Kerkhof yvonne@de-helenahoeve.nl Pedagogisch medewerker (I.O.)